Vrijstaande bungalow voor 4 personen, volledig ingericht.
Verblijf in de compleet ingerichte Ellertsveld Bungalow voor 4 personen op het naastgelegen park Landgoed De Huynen en geniet van de Drentse omgeving en de mooie uitkijk over het water.
Kom onthaasten en genieten met familie en vrienden.
Een heerlijke plek om samen te ontspannen, een boek te lezen, favoriete series te kijken en lekker samen genieten van een heerlijk gerecht. Bij mooi weer verplaatst het genieten zich naar buiten op het terras.
De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron, koffiezetapparaat en waterkoker.
De accommodatie heeft 2 slaapkamers.
Slaapkamer 1: Deze slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed, nachtlampjes en een tv.
Slaapkamer 2: Deze ruime slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden en nachtlampjes.
Het bedlinnen (bestaande uit onderlaken, dekbedovertrek en kussensloop) is standaard bij de prijs inbegrepen voor het aantal gereserveerde personen.
De badkamer is voorzien van een bad-douche combinatie, toilet en wastafel.
Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair met een parasol. Heerlijk om tijdens mooi weer buiten te eten met het hele gezin.
Deze accommodatie is aan het water gelegen.
De bungalow beschikt over een inpandige berging. Handig om bijvoorbeeld uw fiets droog weg te zetten
In deze bungalow zijn huisdieren toegestaan. Vul tijdens het maken van een boeking een huisdier in en zie of de accommodatie beschikbaar is. Het is verboden om te roken in de accommodatie.
Wij accepteren geen zakelijke boekingen.
Wij zaten in een woning op Landgoed Huynen van Park De Tien Heugten, geweldig, rustig klein park in aanbouw , mooie woningen. Fijne fetstochten gemaakt, komen graag nog eens terug 🤗
Augustus 2025 - Jan S.
Geen recensie achtergelaten
April 2025 - Marita K.