Succes Holidayparcs
De Scherpenhof

Kampeerplaats Viseiland - De Scherpenhof

Ruime kampeerplaatsen met uitzicht over het water aan beide kanten!

De Scherpenhof

Nederland - Gelderland
Aan de IJssel ligt Recreatiepark De Scherpenhof. Dankzij de talloze faciliteiten en de mooie omgeving is dit dé perfecte vakantiebestemming!
  • Aan water
  • Animatie (alleen tijdens schoolvakanties)
  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad
  • Gelegen aan de bosrand
  • Bowling
  • Indoor Speelparadijs
  • Jachthaven
  • Restaurant (zie website voor actuele openingstijden en informatie)
  • Sauna
  • Strand
  • Tennisbaan
  • Visgelegenheid
Beschikbaarheid en prijs
 

Kamperen

  1. Plekken circa 100 m2
  2. 4 ampère elektra
  3. Centrale waterpunt op het veld
  4. 1 auto op de plek toegestaan
  5. Prachtig uitzicht over het water
  6. Zonnige plaatsen

Huisdieren

  1. Huisdier toegestaan

Algemeen

  1. Rustige ligging

Parkfaciliteiten

  1. Buitenspeeltuin
  2. Animatie (alleen tijdens schoolvakanties)
  3. Binnenzwembad
  4. Buitenzwembad
  5. Bowling
  6. Indoor Speelparadijs
  7. Jachthaven
  8. Recreatieplas
  9. Restaurant (zie website voor actuele openingstijden en informatie)
  10. Strand
  11. Tennisbaan
  12. Visgelegenheid
 

Ruime kampeerplaatsen met uitzicht over het water aan beide kanten!

Heerlijk kamperen op Viseiland, omringd door water


Geniet van een ontspannen kampeervakantie op Kampeerplaats Viseiland bij Recreatiepark De Scherpenhof. De ruime kampeerplaatsen van circa 100 m² liggen op een unieke locatie tussen de IJssel en de recreatieplas. Afhankelijk van je plek geniet je van een prachtig uitzicht over het water. Ideaal voor liefhebbers van rust, natuur en vissen!

  • Ruime kampeerplaatsen van circa 100 m², omringd door water
  • Eigen wateraansluiting en 4 ampère stroom (maximaal 920 watt)
  • Parkeren bij je kampeerplaats voor extra gemak
  • Honden welkom met maximaal twee huisdieren per kampeerplaats
  • Sanitairgebouw op minimaal 100 meter afstand met douches, toiletten, wastafels en afwasmogelijkheden
  • Volop vermaak op het park met binnen- en buitenzwembad, bowling, restaurant, snackbar, indoor speelparadijs en buitenspeeltuin


Of je nu wilt ontspannen met uitzicht over het water, vanaf je kampeerplaats een hengel wilt uitgooien of gezellig buiten wilt zitten met familie en vrienden, op Viseiland geniet je volop van het buitenleven. Ontdek ook de mogelijkheden voor vissen bij De Scherpenhof.


Ook buiten het park valt er genoeg te beleven. Maak een fietstocht langs de IJssel of bezoek de sfeervolle Hanzestad Deventer.


Goed om te weten: voor de stroomaansluiting heb je een CEE-campingstekker en een stroomkabel van minimaal 30 meter nodig. Voor kampeerplaats Viseiland nummer 5 is een kabel van minimaal 55 meter vereist. Voor warm water zijn douchemuntjes verkrijgbaar bij het inchecken. Jongeren die alleen reizen zijn niet toegestaan op de kampeervelden.


Zin in een kampeervakantie aan het water? Ontdek Viseiland en geniet van de rust, ruimte en gezelligheid van De Scherpenhof! 

Energielabel:

49 recensies


  1. 8,7

    Wir waren in diesem Jahr dass dritte mal da . Wir waren sehr zufrieden. Ein paar mehr Mülltonnen wäre schön auf dem platz

    Oktober 2026 - Anna L.

  2. 9,3

    Sehr ruhig, erholsam,

    September 2026 - Frank W.

  3. 8,6

    Sehr entspannt und toller Stellplatz an der Ijssel. Leider war das angeln dort unmöglich, weswegen wir auf den See umgestiegen sind. Aber auch dort kaum bis gar keine Aktivität. Schade, aus diesem Grund waren wir da. Ansonsten sind wir jedoch sehr zufrieden!

    September 2026 - Benjamin R.

  4. 8,6

    Was wel goed alleen voor mensen die invalide kan het beter

    September 2026 - J.C.J. F.

  5. 7,4

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2026 - Jolene K.

  6. 8,3

    Sehr ruhig sehr entspannend , super nette Nachbarn links von uns. Kommen gerne wieder konnten uns gut erholen.

    Augustus 2026 - Sabrina H.

  7. 7,1

    Es war für uns Neuland. Der Platz war sehr ruhig, trotz großer Auslastung.

    Augustus 2026 - Alexandra S.

  8. 8

    Plek is ruim comvertabel. Stroom goed. Wel duidelijk op kast vermelden plaatsnummer. Gaf enig verwarring m.b.t. nieuwe bezoekers. Halve dag geen stroom gehad nadat we dag uit waren. TD heeft stekker eruit gehaald en voor tent gegooid. Al het eten weg kunnen gooien. Niet erg klantvriendelijk. Paadje tussen eiland en toiletten aan haven v.z.v. meer verlichting. Erg donker. Verder geen opmerkingen en hebben het fantastisch gehad.

    Augustus 2026 - Ewald N.

  9. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2026 - Bert V.

  10. 7,7

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2026 - R.A. W.

  11. 9,2

    Ich finde die Anlage schön aber leider keine Fische in der kleine See

    Augustus 2026 - Ömer A.

  12. 8,9

    Wir hatten einen wunderschönen Aufenthalt und haben uns sehr wohl gefühlt.

    Augustus 2026 - Maria L.

  13. 7,8

    Sehr gut. Einziger Nachteil ist die Dusch und Toiletten Situation wenn man auf der Fischinsel seinen Platz hat

    Juli 2026 - Anna F.

  14. 8,1

    Schön

    Juli 2026 - Ines F.

  15. 7,9

    We hebben genoten op het viseiland

    Juni 2026 - Dionne S.