Vrijstaande bungalow voor 8 personen, volledig ingericht.
Verblijf in de compleet ingerichte Ellertsveld Bungalow voor 8 personen op het naastgelegen park Landgoed De Huynen, een park in aanbouw, met een prachtig uitzicht over de waterpartij. Een woning waar u heerlijk kunt genieten en mooie herinneringen kunt maken met uw gezin of familie. Rustig gelegen op een ruimtelijke kavel, even weg van alle hectiek van het dagelijks leven en lekker ontspannen.
Een heerlijke plek om samen te ontspannen, een boek te lezen, favoriete series te kijken en lekker samen genieten van een heerlijk gerecht. Bij mooi weer verplaatst het genieten zich naar buiten op het terras.
De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron, Senseo koffiezetapparaat en waterkoker.
De accommodatie heeft 4 slaapkamers.
Slaapkamer 1: Deze ruime slaapkamer bevind zich op de begane grond en is voorzien van een tweepersoonsbed, kledingkast en nachtlampjes. Vanuit deze slaapkamer heeft u toegang tot de ensuite badkamer.
Slaapkamer 2: Deze ruime slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden, een kledingkast en nachtlampjes.
Slaapkamer 3: Deze fijne slaapkamer bevind zich op de bovenverdieping en is voorzien van twee eenpersoonsbedden en nachtlampjes
Slaapkamer 4: Deze fijne slaapkamer bevind zich op de bovenverdieping en is voorzien van twee eenpersoonsbedden en nachtlampjes.
Het bedlinnen (bestaande uit onderlaken, dekbedovertrek en kussensloop) is standaard bij de prijs inbegrepen voor het aantal gereserveerde personen.
De twee badkamers zijn voorzien van een douche, toilet en wastafel. Er is een badkamer gelegen op de begane grond en op de bovenverdieping.
Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair met een parasol. Heerlijk om tijdens mooi weer buiten te eten met het hele gezin.
Deze accommodatie is aan het water gelegen.
De bungalow beschikt over een inpandige berging. Handig om bijvoorbeeld uw fiets droog weg te zetten.
In deze bungalow zijn huisdieren toegestaan. Vul tijdens het maken van een boeking een huisdier in en zie of de accommodatie beschikbaar is. Het is verboden om te roken in de accommodatie.
Wij accepteren geen zakelijke boekingen.
Betaalbaar, prima huisje.
Oktober 2025 - Ineke T.
Ruime mogelijkheid om op het park te wandelen. Het huis was ruim genoeg voor 8 personen. De 4 aparte slaapkamers en prima meubels.
Oktober 2025 - Hilda T.
Mooi huisje, leuk ingericht. Genoeg voorzieningen
Augustus 2025 - Diede M.
Geen recensie achtergelaten
April 2025 - Alicia S.
Prima huisje. Goed schoon en netjes
December 2024 - Carin R.
Geen recensie achtergelaten
Oktober 2024 - Pieter D.
Het zwembad en het supwater. De locatie van ons huisje aan het water was prachtig!
Juli 2024 - ANDRE Z.
Goed verzorgd huisje, vriendelijk personeel. Alles voor een fijn vriendenweekend
Mei 2024 - Myrthe v.
Rust en ruimte in het nieuwe gedeelte
Mei 2024 - Jac B.
De huis de uitzicht bij het water
Januari 2024 - Richard H.