Succes Holidayparcs
De Tien Heugten

Bungalow comfort 8 persoons - De Tien Heugten

Vrijstaande bungalow voor 8 personen, volledig ingericht.

De Tien Heugten

Nederland - Drenthe
Recreatiepark De Tien Heugten ligt aan een recreatieplas. Ook het zwembad, speelmogelijkheden en de animatie maken het tot een geliefd vakantiepark.
  • Vuurwerkvrij vakantiepark
  • Animatie
  • Buitenzwembad
  • Bos
  • Café
  • Midgetgolf
  • Recreatieplas
  • Strand
  • Visgelegenheid
Beschikbaarheid en prijs
 

Type vakantiewoning

  1. Rustig gelegen
  2. Vrijstaand

Algemeen

  1. Rookvrij
  2. Oppervlakte in m2: 50 - 100 m2
  3. Voorkeursplaats
  4. Inpandige berging
  5. Gratis Wifi

Wonen

  1. TV

Keuken

  1. Keukengerei
  2. Compleet ingerichte keuken
  3. Servies
  4. Bestek
  5. Drinkglazen
  6. Pannen
  7. Eettafel
  8. Koffiepadapparaat
  9. Waterkoker
  10. Koelkast+vriesvak
  11. Combi magnetron
  12. Vaatwasser

Slapen

  1. Aantal slaapkamers: 4
  2. Aantal éénpersoonsbedden: 6
  3. Aantal tweepersoonsbedden: 1
  4. Twee persoonsbed
  5. Twee éénpersoons bedden (2e slaapkamer)

Sanitair

  1. Douche
  2. Apart toilet
  3. Toilet in badkamer
  4. Tweede badkamer

Buiten

  1. Parasol
  2. Tuinmeubilair
 

Vrijstaande bungalow voor 8 personen, volledig ingericht.

Verblijf in de compleet ingerichte Ellertsveld Bungalow voor 8 personen op het naastgelegen park Landgoed De Huynen, een park in aanbouw, met een prachtig uitzicht over de waterpartij. Een woning waar u heerlijk kunt genieten en mooie herinneringen kunt maken met uw gezin of familie. Rustig gelegen op een ruimtelijke kavel, even weg van alle hectiek van het dagelijks leven en lekker ontspannen. 

Woonkamer met open keuken


Een heerlijke plek om samen te ontspannen, een boek te lezen, favoriete series te kijken en lekker samen genieten van een heerlijk gerecht. Bij mooi weer verplaatst het genieten zich naar buiten op het terras.

De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron, Senseo koffiezetapparaat en waterkoker.

Slaapkamers en badkamer


De accommodatie heeft 4 slaapkamers.
Slaapkamer 1: Deze ruime slaapkamer bevind zich op de begane grond en is voorzien van een tweepersoonsbed, kledingkast en nachtlampjes. Vanuit deze slaapkamer heeft u toegang tot de ensuite badkamer.
Slaapkamer 2: Deze ruime slaapkamer is voorzien van twee eenpersoonsbedden, een kledingkast en nachtlampjes.
Slaapkamer 3: Deze fijne slaapkamer bevind zich op de bovenverdieping en is voorzien van twee eenpersoonsbedden en nachtlampjes
Slaapkamer 4: Deze fijne slaapkamer bevind zich op de bovenverdieping en is voorzien van twee eenpersoonsbedden en nachtlampjes.

Het bedlinnen (bestaande uit onderlaken, dekbedovertrek en kussensloop) is standaard bij de prijs inbegrepen voor het aantal gereserveerde personen.

De twee badkamers zijn voorzien van een douche, toilet en wastafel. Er is een badkamer gelegen op de begane grond en op de bovenverdieping.

Buitenleven


Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair met een parasol. Heerlijk om tijdens mooi weer buiten te eten met het hele gezin. 

Deze accommodatie is aan het water gelegen.

Berging


De bungalow beschikt over een inpandige berging. Handig om bijvoorbeeld uw fiets droog weg te zetten.

Overige informatie


In deze bungalow zijn huisdieren toegestaan. Vul tijdens het maken van een boeking een huisdier in en zie of de accommodatie beschikbaar is. Het is verboden om te roken in de accommodatie.
Wij accepteren geen zakelijke boekingen. 

Energielabel:
C

10 recensies


  1. 8

    Betaalbaar, prima huisje.

    Oktober 2025 - Ineke T.

  2. 8,3

    Ruime mogelijkheid om op het park te wandelen. Het huis was ruim genoeg voor 8 personen. De 4 aparte slaapkamers en prima meubels.

    Oktober 2025 - Hilda T.

  3. 7,6

    Mooi huisje, leuk ingericht. Genoeg voorzieningen

    Augustus 2025 - Diede M.

  4. 8,2

    Geen recensie achtergelaten

    April 2025 - Alicia S.

  5. 7,8

    Prima huisje. Goed schoon en netjes

    December 2024 - Carin R.

  6. 8

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2024 - Pieter D.

  7. 7,7

    Het zwembad en het supwater. De locatie van ons huisje aan het water was prachtig!

    Juli 2024 - ANDRE Z.

  8. 9

    Goed verzorgd huisje, vriendelijk personeel. Alles voor een fijn vriendenweekend

    Mei 2024 - Myrthe v.

  9. 7,3

    Rust en ruimte in het nieuwe gedeelte

    Mei 2024 - Jac B.

  10. 9,4

    De huis de uitzicht bij het water

    Januari 2024 - Richard H.